Catering Servis Party & Picknick, s.r.o., Bratislava

Gurmánský zážitek a sladké emoce …
Catering.sk, to je tým specialistů na catering a party servis. Je to také všechno od jednoduché donášky až po full service.

Množství spokojených klientů, ale hlavně stovky úspěšně zrealizovaných akcí (link do sekce Reference) dokazují, že svou práci děláme dobře a zodpovědně. Základem naší nabídky jsou sofistikované cateringové služby.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Catering od nás, to je do detailů promyšlená spolupráce gastronomů, techniků, aranžéry a mnoha dalších profesionálních odborníků. Je to také perfektně fungující logistika, špičkové technické vybavení a prvotřídní personál. Naše dlouholetá tradice i dobrá pověst by se daly shrnout do několika jednoduchých slov … profesionalita, kvalita a spolehlivost.

Co v praxi znamená full service?
Produkce každého eventu se uskutečňuje pod taktovkou týmu zkušených event manažerů. Kroky, kterými se ubírá celá realizace, jsou přibližně následující:

slyšíme požadavky klienta, brainstorming a tvůrčí plánování eventu (nápad, scénář, načasování), organizování eventu v dohodnutém termínu (set up prostoru, rozmístění mobiliáře, dekorace, rozmístění stolů) realizace eventu ( catering, hostessing, program, prezenty pro hosty).