Catering & Consulting, s.r.o., Dolný Kubín

Cafe bar Seveřan je příjemný podnik umístěn v budově Hotel Seveřan. Bar Vám nabízí nealkoholické i alkoholické nápoje, točené pivo, široký výběr vína a samozřejmě nejlepší kávu jakou ve městě najdete.

Pokud máte zájem přinést svým hostům jedinečný kulinářský zážitek s profesionálním servisem, jste na správném místě. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti cateringových služeb jsme spolehlivým partnerem pro organizaci vašeho eventu. Vždy se snažíme zajistit dokonalou akci s jedinečným nápadem a prvotřídním jídlem tak, abychom potěšili chuťové pohárky vaše hosty.

Příjemné posezení a personál, v létě na terase se dá strávit romantický večer při pohledu na řeku Oravu a osvícený Dřevěný Kolonádní most. Bar mě velmi výhodnou polohu – nachází se v centru města.

Náš tvůrčí tým je vám plně k dispozici a na základě požadavků pečlivě zvolí a sestaví jídlo podle vašich představ, ať už potřebujete menu složené z několika chodů nebo jen lahodné chuťovky a minidezerty.

Uděláme vše pro to, abychom vytvořili příjemnou atmosféru a atraktivním způsobem odprezentovali nabídku jídla. Právě to je klíčem k utužování vztahů s obchodními partnery nebo na oslavě rodinných událostí plnou neopakovatelných zážitků.

6

Zajistíme pro vás:
EVENT CATERING

raut (firemní večírky, oslavy, propagační akce)

banket (významné společenské a oficiální události)

KOTE, (vernisáž, tisková konference)

coffe break (semináře, školení, prezentace, přednášky)

 PRIVATE CATERING

Garden party (neformální setkání, grill party)

Hostina (kmotra, svatební, narozeninová)

Catering & Consulting, s.r.o.
Okružná 1258/50
026 01 Dolný Kubín

info@cateringandconsulting.sk
zelenalipa@nextra.sk

Telefón:+421 43 588 59 60
Telefón/Fax:+421 43 586 45 71
Mobil:+421 910 964 691